Zdravotnické potřeby

Zdravotnické potřeby, společnost ZSZ, s.r.o.

Zdravotnické potřeby

Zdravotnické potřeby jsou hlavním oborem činnosti velkoobchodní a distribuční frimy ZSZ s.r.o. z Prahy. Již patnáct let společnost ZSZ dodává za nízké ceny a s dobrými službami pro klienty zdravotnické potřeby na český trh. Zdravotnické potřeby, které nabízí, zahrnují široké portfolio produktů a materiálu od fonendoskopů, přes chirurgické nástroje po gázy a kompresy. Pokud hledáte spolehlivého obchodního partnera pro dodávky zdravotnických potřeb, seznamte se s nabídkou firmy ZSZ.

Zdravotnické potřeby, prostředky a zdravotnický materiál

Naše společnost ZSZ s. r. o. již 15 let distribuuje zdravotnické potřeby, prostředky a zdravotní pomůcky. Zdravotnické potřeby dodáváme do nemocnic, zásobujeme velkodistributory léčiv a dodáváme zdravotnické pomůcky a materiál také zdravotnickým prodejnám a lékárnám a široké veřejnosti.

Zdravotnické potřeby dodáváme za nízké ceny, poskytujeme dobrý servis a služby a díky tomu se okruh našich zákazníků stále rozrůstá. V oblastech jako jsou digitální tlakoměry, teploměry, chirurgické nástroje nebo rehabilitační míče patříme k největším distributorům v České republice. V některých výrobcích zaujímáme dominantní postavení na trhu - jsou to např. tyto výrobky - vyhřívací dečky, podložka čočka, podložní kola, skleněné bezrtuťové teploměry, skalpelové čepelky nebo nerezové misky.

Zastupujeme řadu zahraničních firem a přímým dovozem zdravotnických potřeb ze zahraničí zajišťujeme výhodné ceny pro odběratele a konečné zákazníky. Vzhledem ke značné zkušenosti v oboru podáváme odborné informace, vztahující se k prodeji, servisu, záručním lhůtám a problematice konkrétních zdravotních prostředků.

 


ZSZ s.r.o. designed by www.viktory.cz